Jau kopš 1996. gada mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus inženiertehniskajā jomā. Lai sasniegtu mērķi kļūt par konkurētspējīgu uzņēmumu savā nozarē ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, mēs esam izveidojuši savu iekšējo Akadēmiju darbinieku apmācībām un savu apmācību metodiku, ieviesuši LEAN sistēmu, ko nepārtraukti pilnveidojam. Izstrādāti kvalitātes standarti, kurus ievērojam.  

AEP-vertibas

Vērtības - godīgums, atvērtība, savstarpēja cieņa, ieinteresētība un komandas darbs, ir mūsu STŪRAKMENS. Uz tām balstām savu ikdienas darbu un sadarbību ar klientiem.

 

AE Partner ir uzņēmums, kuru ceļ un veido tā darbinieki – komanda, kura kopā realizē klientu projektus, kopā svin svētkus, kopā sporto, kopā mācās un sniedz iespēju mācīties citiem. Reizē ar uzņēmuma attīstību audzis ne tikai finanšu apgrozījums, bet arī darbinieku skaits. 2019. gadā AE Partner ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Liepājā un, iespējams, labākā komanda pilsētā.

production area

Kopā piedāvājam vairāk kā tikai produktu – mēs pievienojam vērtību visam, ko darām!

AE Partner atrodas Liepājas centrā – mūs atradīsi Ganību ielā 1/3, Tirdzniecības kanāla malā. Rītos ierašanos darbā papildina saullēkts virs ezera – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā sākt dienu!